Pojďte zažít seznamovák na který nezapomenete!

Pojďte s námi zažít seznamovák, na který nezapomenete!
Seznámení se s novým lidmi nemusí být pro každého úplně jednoduché. To určitě všichni známe ze střední. Ale co když to na vejšce může být jinak?
Parta starších studentů dala hlavy dohromady a vymysleli, co s tím! Seznamovák je akce organizovaná studenty pro studenty, kde se v příjemném prostředí seznámíte s budoucími spolužáky, staršími studenty, některými vyučujícími a získáte informace ohledně fungování fakulty přímo z první ruky. Ale hlavně si užijete spoustu srandy!
Milé prvačky a milí prváci, rádi bychom vás pozvali na seznamovací kurz pro studenty katedry chemie a katedry pedagogiky – oboru výchova ke zdraví. Náš seznamovák je určený jak pro studenty prezenčního či kombinovaného studia, tak pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia.
Vyplněním formuláře potvrzujete svou účast na seznamováku. Pokud by se stalo, že nebudete moct jet, dejte nám to prosím co nejdříve vědět.
🕐 Kdy: 19. – 22. 9. 2019
🚗 Doprava?
Včas upřesníme.
📌 Kde?
Penzion Roudenka v Jestřábí v Krkonoších
https://www.booking.com/hotel/cz/penzion-roudenka.cs.html
🙋🏻‍♂ Kdo?
Seznamovací kurz je určen pro studenty chemie a výchovy ke zdraví, rozhodně ale není určen pouze pro kombinaci VZ-CH, ale pro kohokoli, kdo bude studovat kombinaci s jedním z těchto dvou oborů (např. VZ-BI; VZ-IT; VZ-TV; VZ-CH; CH-BI; CH-M; …).
💰💰 Kolik?
Přihláška do 31.8 -> 1000 Kč, přihláška do 15.9 -> 1200 Kč
Vzhledem k přípravě a ke koupi jízdenek jsme se domluvili na záloze ve výši 500 Kč. Prosíme o její úhradu co nejdříve na číslo účtu: 1745004035/3030 (do zprávy pro příjemce napište, prosím, své příjmení a „Záloha seznamovák“).Těšíme se na vás na seznamováku chemie a výchovy ke zdraví!

Milé prvačky, milí prváci, rádi bychom Vás pozvali na seznamovací kurz. Kurz je určen pro studenty prezenčního, ale i kombinovaného studia, bakalářského i navazujícího magisterského studia, kteří nastupující na katedru chemie a didaktiky chemie či na katedru pedagogiky – obor výchova ke zdraví.

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/868390440220743/?active_tab=about