Pojďte zažít seznamovák na který nezapomenete!

Vzpomínáte si ještě na přechod na střední školu? Většina z nás trpěla, když musela do nového prostředí (a vůbec zase do školy) a ještě mezi naprosto neznámé lidi. Aby se to neopakovalo i na vejšce, parta starších studentů organizuje právě seznamovák. Tady budete mít možnost se v mnohem příjemnějším prostředí poznat s budoucími spolužáky či vyučujícími, zjistit ty opravdu potřebné informace k fungování na fakultě a hlavně si užít super víkend!

🕐 Kdy? 20. – 22. 9. 2019
📌 Kde? V horské chatě KARA v klidné části malé vísky Roudnice v Krkonoších
🙋🏻‍♂ Kdo? Seznamovací kurz pořádáme společně chemie & výchova ke zdraví. Rozhodně ale není určen pouze pro kombinaci VZ-CH, ale pro kohokoli, kdo bude studovat kombinaci s jedním z těchto dvou oborů (např. Vz-Bi; Vz-It; Vz-Tv; Vz-CH; CH-Bi; CH-M; …).

💰 Kolik? Ještě určitě upřesníme, ale částka se bude pohybovat kolem 1100,-.

➡️ Přihláška: bude doplněno
Vyplněním formuláře potvrzujete svou účast na seznamováku. Pokud by by se stalo že nebudete moc jet, dejte nám to prosím co nejdříve vědět.

Milé prvačky, milí prváci, rádi bychom Vás pozvali na seznamovací kurz. Kurz je určen pro studenty prezenčního, ale i kombinovaného studia, bakalářského i navazujícího magisterského studia, kteří nastupující na katedru chemie a didaktiky chemie či na katedru pedagogiky – obor výchova ke zdraví.