Pojďte zažít seznamovák na který nezapomenete!

Kdy: 21. – 23. 9. 2018

Kde: V horské chatě KARA v klidné části malé vísky Roudnice, v Krkonoších

Kdo: Seznamovací kurz společně pořádáme se studentskou oborovou radou výchovy chemie.

Mohlo by se tedy zdát, že je určen pouze pro kombinaci Vz-Chem. J Pravda je taková, že je určen pro všechny kombinace. (Vz-Bi, Vz-It, Vz-Tv, Vz-Chem, Chem-Bi, Chem-Ma …) J

Přihláška: bude doplněno

Peníze: bude doplněno

Zapsáním se do formuláře potvrzujete svou účast na seznamováku. Pokud se stalo, že nebudete moct jet, dejte nám to prosím včas vědět.

Odjezd a příjezd: Odjezd bude v pátek 21. 9. 2018 (čas a místo zde upřesníme týden před odjezdem + dostanete info emailem). Prosíme, dopravte se na místo určení včas, potřebujeme odjet všichni společně a včas zakoupit pro všechny jízdenku. Návrat bude v neděli 23. 9. v odpoledních/podvečerních hodinách.

Ubytování a stravování: Ubytovaní budeme v horské chatě KARA (v klidné části malé vísky Roudnice, v Krkonoších). Jsou zde troj/čtyř a šestilůžkové pokoje. Stravování bude zajištěno polopenzí (snídaně a večeře), v okolí je sice dispozici jeden obchůdek, ale pravděpodobně bude přes víkend zavřeno, a proto je na zvážení dovezení si vlastní trvanlivé jídlo.

V případě výživové diety je možné se domluvit předem včas na alternativě. Večer budeme mít možnost zůstat v prostorách hospůdky – točená kofola, pivo, víno a další bude k dispozici za dobrou cenu na místě.

S sebou si zabalte: batůžek, přezuvky, pláštěnku, lízátka… Ne, vážně 🙂 To co si vezmete s sebou je pouze na Vás. Nicméně doporučujeme si věci zabalit do batohu, přeci jen ho budete nosit (např. od autobusu k chatě). Ideální je nezapomenout na ručník, hygienické potřeby, přezuvky, sportovní obuv, něco do přírody a do deště (na víkend nebude třeba vozit žádné vystylované outfity a žehličky na vlasy :), něco na psaní, papíry atd.

Pokud má někdo umělecké střevo, uvítáme hudební nástroje. Klavír je na místě, kytaru snad dovezeme.

NEZAPOMEŇTE na OP (či jiný doklad) a kartičku zdravotního pojištění.

V případě problémů můžete psát:

https://www.facebook.com/VKZUK/ https://www.facebook.com/SRKCHDCH/

or.kchdch.uk@gmail.com & sr.vkz.pedfuk@gmail.com

Nejaktuálnější informace najdete v této Fb události:

Milí prváci,

vítáme vás na informační stránce o seznamovacím adaptačním kurzu pro prváky nastupující na katedru chemie a didaktiky chemie a na katedru pedagogiky obor výchova ke zdraví.

Pamatujete si přechod na střední školu? To pokukování z lavice na ostatní v první den školy asi nebylo úplně to pravé ořechové. Aby se to neopakovalo i na vejšce, je dobré jet na seznamovák. Zde odbouráte první bariéry a obavy z neznáma, spřátelíte se už před začátkem semestru se spolužáky, získáte důležité info jak o chodu kateder, vyučujících a o tom, kde a jak získat materiály, ale také využijete propojení se staršími ročníky. Nejedná se o formální záležitost, ale o pohodový víkend.